125cc: Terol voert veld aan na eerste vrije training in Misano
Bancaja Aspar rijder Nico Terol is het weekend in Misano goed begonnen door in de eerste vrije training van de Gran Premio Aperol di San Marino e della Riviera di Rimini de snelste tijd te laten noteren.
Nico Terol
Terol was op vrijdag de snelste 125cc rijder tijdens de eerste vrije training op het circuit van Misano door een snelste ronde van 1’44.229 te realiseren, een rondetijd waarmee hij 0.252 sec. sneller was dan zijn naaste belager en leider in de tussenstand van het kampioenschap Marc Márquez.
Terol gaat in Misano voor zijn derde opeenvolgende zege van het seizoen nadat hij de race op het Sachsenring circuit had moeten laten schieten vanwege een blessure, terwijl zijn belangrijkste concurrent voor de titel, Márquez, juist tijdens die race zijn laatste overwinning wist te behalen en daarna zijn voorsprong op Terol terug zag lopen tot slechts vier punten.
Pol Espargaró, die met vijf punten achterstand op de leider in het kampioenschap ook nog volop in de race is voor de titel, noteerde de derde tijd voor Efrén Vázquez en Sandro Cortese.