Moto2: De Angelis ook in tweede vrije training snelste
De in het JiR Moto2 team opgenomen Alex de Angelis was al de snelste man in de eerste vrije training en nu wist hij ook de tweede vrije training in Maleisië naar zijn hand te zetten waarbij hij een tiende sneller was dan Julian Simon.
Alex de Angelis
In het begin van het Moto2 seizoen ging het niet goed met Alex de Angelis die meerdere keren tijdens een race van zijn Moto2 machine geramd werd en zelf tijdens de trainingen ook een keer hard van zijn machine stapte maar de laatste tijd lijkt het tij te keren.
De rijder uit San Marino is sinds zijn terugkeer als vervanger van MotoGP rijder Hiroshi Aoyama opgenomen in het JiR Moto2 team en laat zich steeds vaker voorin zien. Na de snelste tijd op vrijdagmiddag kwam de Angelis ook in de tweede vrije training naar de snelste tijd.