Redding aan de leiding na tweede dag in Jerez
Scott redding en het Marc VDS Team hebben een oplossing gevonden voor de chatterproblemen waar Scott Redding de eerste testdag in Jerez last van had waarna de Brit naar de snelste tijd wist te komen.
Scott Redding
Pas na 11:00u kwamen de Moto2 en Moto3 rijders in actie voor het vervolg van de driedaagse test op het Circuito de Jerez maar al snel werd de sessie stilgelegd na een stevige crash van Moto3 rijder Alberto Moncayo. Later was er nog een rode vlag na crashes van Moto3 rijders Efren Vazquez en Louis Rossi en ook Sandro Cortese zou nog onderuit gaan.
Toen begon het ook nog even te spetteren waardoor alle rijders even de beschutting van de pitbox opzochten om te kijken of de regen door zou zetten. Dit was niet het geval en aan het einde van deze onregelmatige tweede testdag was het Scott Redding die met een 1’42.2 de snelste tijd had weten te noteren op de Marc VDS Kalex machine.