Video: Iwema kijkt uit naar seizoen 2011

Tijdens een persconferentie na afloop van de laatste wedstrijd van het seizoen 2010 in Valencia maakten Jasper Iwema en Arie Molenaar bekend het komende seizoen samen te gaan werken. Het enige Nederlandse wegraceteam welke actief is op het hoogste niveau met in de gelederen de enige Nederlandse deelnemer in het MotoGP wereldkampioenschap, voor veel motorsportliefhebbers de perfecte match.

Hoewel Iwema vanwege een blessure niet deel kon nemen aan de laatste wedstrijd van het seizoen in Valencia wist hij de Nederlandse motorsport fans wel te verrassen met goed nieuws. Na afloop maakte de coureur uit Hooghalen namelijk bekend dat hij ook het komende seizoen actief zal zijn in de 125cc klasse van het MotoGP en deel uit gaat maken van het Molenaar Grand Prix Team.

Onze collega’s van RTV Drenthe zochten Iwema, manager Jan Abbink en Arie Molenaar op en maakten de onderstaande reportage.





Bron: RTV Drenthe

Reacties

Door: Krassimir
op: donderdag 18 november 2010 11:42:28

vreemd verhaal bij de uitleg van zijn harde lijn ten aanzien van nederlandse talenten. geldt deze harde lijn dan niet voor buitenlandse talenten? nee, want daar geldt de taalbarrière waardoor 'de harde lijn' anders overkomt volgens Arie. Arie zou ook kunnen stellen dat het aanbod buitenlandse talenten veel breder is dan vanuit Nederland

Nieuws

Uitslagen/Agenda