Aspar zo goed als zeker met Ducati naar MotoGP

Jorge Martínez Aspar heeft in de Spaanse media laten weten dat het zo goed als zeker is dat hij in 2010 met Ducati motoren zijn debuut gaat maken in de MotoGP klasse. De Spaanse teameigenaar, die het komend seizoen ook in de 125cc en Moto2 klasse actief zal blijven, hoopt de besprekingen tijdens de eerstvolgende Grand Prix in Donington Park af te ronden.

Dat Jorge Martínez Aspar plannen heeft om met zijn team uit te gaan komen in de MotoGP klasse is al enige tijd bekend, en de meeste merken welke momenteel vertegenwoordigd zijn in de koningsklasse zijn al eens in verband gebracht met de ambities van de Spaanse teameigenaar.

Volgens de Spaanse krant Marca is Martinez, na pogingen met Suzuki, Kawasaki en Yamaha, nu zo goed als rond met het  Ducati om zijn MotoGP plannen te verwezenlijken. De kansen om de deal met Ducati rond te maken zouden de afgelopen week in een stroomversnelling zijn geraakt vanwege het stoppen van Sete Gibernau en zijn team welke ook de beschikking hadden over twee Ducati machines.

Binnen de deal met de Italiaanse motorenfabrikant  zou volgens de berichten ook een belangrijke rol weggelegd zijn voor huidige Aspar 250cc coureur en voormalig 125cc wereldkampioen Alvaro Bautista. De Spanjaard, die ook hoog op het verlanglijstje staat van Ducati baas Livio Suppo, zou het eerste jaar binnen het Aspar team kunnen groeien in de MotoGP categorie om vervolgens de overstap te kunnen maken naar het officiële Ducati Marlboro Team.

Wordt ongetwijfeld vervolgd......

Nieuws

zondag 15 april 2012

Uitslagen/Agenda