Crutchlow vertrekt naar Yamaha Tech 3
Het nieuws dat Cal Crutchlow in 2011 de overstap zou maken naar het MotoGP wereldkampioenschap hing al enige tijd in de lucht maar tijdens het Nürburgring/Misano raceweekend is de overstap officieel bevestigd, Crutchlow zal komend seizoen in de MotoGP klasse uit gaan komen voor het Monster Yamaha Tech 3 team.
Regerend World Supersport kampioen wond er nooit doekjes om dat hij zo snel mogelijk richting het MotoGP wereldkampioenschap wilde gaan. Ook vorig jaar was de Brit bezig met dit doel want Crutchlow was enige tijd in gesprek met een aantal Moto2 teams maar koos uiteindelijk voor een overstap naar het WK Superbike om te proberen om met een tweede wereldtitel alsnog de stap naar de MotoGP te kunnen maken.
Nu wordt de Superbike wereldtitel wel erg lastig maar met een dubbelzege op zak was er toch interesse voor Crutchlow en de Brit zal dan ook in 2011 naar de MotoGP klasse vertrekken waar hij in het Monster Yamaha Tech 3 team de plek van Ben Spies zal gaan innemen.