Elias hoeft nog niet voor zijn baan te vrezen
Na een zeer succesvol seizoen in de Moto2 klasse keerde Toni Elias als wereldkampioen terug naar de MotoGP klasse, de resultaten blijven uit en er gaan al geruchten dat de Spanjaard het veld moet ruimen, teammanager Lucio Cecchinello ontkracht deze geruchten.
Toni Elias
Na een relatief goed 2008 seizoen, waarin hij zevende werd in de eindstand van het MotoGP wereldkampioenschap, moest Toni Elias vorig jaar noodgedwongen uitwijken naar de nieuwe Moto2 klasse waar hij de sterren van de hemel reed en ruim voor het einde van het seizoen tot wereldkampioen gekroond werd.
Na deze fantastische resultaten – Elias won zeven van de 17 races – kreeg de Spanjaard met de spectaculair ogende rijstijl weer een kans in het MotoGP wereldkampioenschap waarbij hij koos voor een samenwerking met het LCR Honda team van Lucio Cecchinello.
De resultaten blijven echter ver beneden de verwachtingen en er gaan dan ook al enige tijd geruchten dat Elias, die onder andere problemen heeft om genoeg warmte in de banden te krijgen, over niet al te lang het veld zou moeten ruimen, volgens Cecchinello heeft Elias echter nog niets te vrezen.