Gresini vindt nieuwe sponsors in Prink en Zerorh+

Het San Carlo Honda Gresini team heeft in kantoorartikelendistributeur Prink en zonnebrillenfabrikant Zerorh+ twee nieuwe officiële sponsors gevonden die het MotoGP team op diverse manieren zullen bijstaan in het 2010 seizoen

Naast onder andere snackfabrikant San Carlo zal de komende twee seizoenen ook de naam Prink op de Honda RC212V's van het team van Fausto Gresini te vinden zijn. Het Italiaanse team heeft in de kantoorartikelendistributeur, die in 14 landen waaronder Nederland actief is, een nieuwe partner gevonden voor het komende seizoen. Prink zal naast een financiële bijdrage ook al het kantoormateriaal voor op de kantoren, het hoofdkwartier en op het circuit leveren.

"Ik ben blij dat we er een partner bij hebben met een winnaarmentaliteit als dat van Prink," vertelde Gresini. "Zij zijn een prestigieuze officiële sponsor die vertegenwoordigd is in 14 landen en ik weet zeker dat we met hen een operationele en communicatieve synergie zullen vinden. We zullen in onze kantoren, het hoofdkwartier en mobiele units op de circuit gebruik kunnen maken van de nieuwste technologie en innovaties waarbij Prink eenzelfde prestatie op hun gebied kunnen leveren als wij dat hopen te doen met onze rijders Marco Melandri en Marco Simoncelli."

Het Gresini team heeft met het vinden van sponsor dus blijkbaar niet al teveel problemen want vorige week kondigde men nog aan een samenwerkingsverband aan te gaan met zonnebrillen fabrikant Zerorh+.

Nieuws

zondag 15 april 2012

Uitslagen/Agenda