Hayden onder de indruk van technische baas bij Ducati

2006 wereldkampioen Nicky Hayden heeft laten weten dat hij verbijsterd was na zijn eerste ontmoeting met de technische baas van Ducati, Filippo Preziosi.

Nicky Hayden had enkele weken geleden tijdens het Grand Prix weekeinde in Misano zijn eerste gesprekken met Filippo Preziosi, het technische brein achter de vele successen van Ducati in de MotoGP met als hoogtepunt het behalen van de 2007 wereldtitel door de Australiër Casey Stoner, over zijn toekomst en was duidelijk onder de indruk.

"Hij wilde graag met mij praten voordat ik een contract zou ondertekenen. Hij heeft een belangrijke stem gehad in deze beslissing het is zijn geesteskind waarop ik ga rijden," vertelde Hayden.

"Ik was echt onder de indruk van die man, hij heeft werkelijk alle touwtjes in handen en hij doet enorm veel, eigenlijk doet hij bijna alles, het is een compleet andere aanpak dan bij Honda. Ik kon bijna niet geloven dat een man al die dingen deed."

"Bij Honda heeft iedereen zijn eigen specialisme en de betreffende persoon hoeft ook alleen maar daar op te letten. Een persoon doet bijvoorbeeld alleen maar de voorvork en een ander weer wat anders, je moet dus ook met al deze mensen in overleg, sommige mensen ken je amper ondanks het feit dat ze eindverantwoordelijk zijn voor een onderdeel van jou machine. Filippo doet alles zelf, hij is het type mens die ik vroeger altijd graag naast mij had in de schoolbanken."

Nieuws

zondag 15 april 2012

Uitslagen/Agenda