Hernandez onder het mes
Yonny Hernandez is een van de coureurs die het komende seizoen op een MotoGP CRT machine zal zitten, de Colombiaan gebruikt de winterstop om een slepende polsblessure te laten verhelpen.
Hernandez in Valencia voor Kallio
Met zijn uit de Supermoto afkomstige spectaculaire rijstijl heeft Yonny Hernandez ondanks nog niet echt sterke resultaten – op de laatste race van het 2011 seizoen na - al een flinke schare fans aan zich weten te binden.
De Colombiaan zal met het BQR team de overstap naar de MotoGP klasse gaan maken en daar zal hij dan met een FTR Kawasaki tot de CRT categorie gaan behoren. Hernandez kampt echter nog met een polsblessure, opgelopen tijdens de Moto2 race in Brno, en heeft deze winterperiode gebruikt om het probleem met het bindweefsel in zijn linkerpols, en dan met name bij het schippersbotje, te laten verhelpen.