John Hopkins was halverwege de derde dag de snelste rijder op de baan voor Colin Edwards en Randy de Puniet maar ligt inmiddels wel in het ziekenhuis.
Hopkins mocht niet lang van zijn snelle tijd genieten want vlak nadat hij met kwalificatiebanden als enige onder de 1’56 had weten te komen ging de Amerikaan hard onderuit en moest afgevoerd worden naar het ziekenhuis met blessures aan zijn hand en benen. Volgens de laatste berichten vanaf het circuit in Qatar heeft de Rizla Suzuki rijder zijn pols gebroken.
Achter Hopkins zijn het Colin Edwards, Randy de Puniet, Dani Pedrosa en Casey Stoner die zorgden voor vijf merken in de voorlopige top vijf.
Met regerend wereldkampioen Nicky Hayden gaat het nog niet helemaal naar wens. De Kentucky Kid, die gisteren net zo vaak onderuit ging als in heel vorig jaar, zit net als gisteren aan de verkeerde kant van de top tien en zal niet blij zijn.
Ilmor GP rijder Andrew Pitt wist ruim 1,5 seconden van zijn tot nu toe snelste tijd af te rijden en is op dit moment sneller dan Olivier Jacque en teamgenoot Jeremy McWilliams, die beiden gisteren niet in actie kwamen.
MotoGP Official test - Qatar - dag 3 - middagOnofficiële tijden: