Lorenzo breekt hand tijdens training

Tijdens een training in de buurt van zijn huis in Barcelona heeft Fiat Yamaha rijder Jorge Lorenzo een middenhandsbeentje in zijn rechterhand gebroken. De Spanjaard is inmiddels geopereerd maar zal de volgende test in Sepang moeten missen.

De 22 jarige MotoGP rijder was donderdag samen met Ricky Cardus en Carlos en David Checa op een crossbaan in Montmelo aan het crossen toen hij met zo'n 30 km/u ten val kwam en daarbij op zijn rechterhand viel.

Lorenzo werd daarop meteen naar het Capio Hospital General de Catalunya gebracht waar men een breuk in zijn eerste middenhandsbeentje ontdekte en een uit de kom geschoten duim. Dokter Augusto J. Casanovas heeft door middel van een operatie een titanium plaatje aangebracht maar Lorenzo zal nog vier tot zes weken in het gips moeten.

Hierdoor zal Lorenzo de tweede officiële test in Sepang moeten laten schieten maar verwacht wordt dat de Spanjaard op tijd hersteld zal zijn voor de derde en laatste officiële test van het voorseizoen in Qatar.

Nieuws

zondag 15 april 2012

Uitslagen/Agenda