Moeizame maar toch positieve test voor Avintia Racing
Tussen de MotoGP teams met de zogeheten prototypes zaten ook twee CRT teams, een daarvan was het Avintia Racing team. Het Spaanse team kapte met veel problemen maar kon de test toch met een enigszins positieve noot afsluiten.
Ivan Silva
De afgelopen dagen waren geen makkie voor de teamleden van het Avintia Racing Team dat met in FTR chassis’ gehangen Kawasaki motorblokken een van de CRT inschrijvingen is. Het team had voor de test drie rijders meegenomen – vaste rijder Ivan Silva en hulpkrachten Jordi Torres en Robertino Pietri – maar het team kampte met de nodige technische problemen waardoor de drie testdagen niet benut konden worden zoals ze eigenlijk van plan waren geweest.
Het team wie echter niet bij de pakken neer gaan zitten en ziet ook de positieve kant van de problemen want het is duidelijk waar de problemen liggen en er kan nu gewerkt worden om deze voor de start van het seizoen op te lossen.