MotoGP: snelste tijd voor Stoner, weer crash voor Pedrosa
Ducati Marlboro rijder Casey Stoner was in de warm-up de dominante factor alhoewel zijn teamgenoot Nicky Hayden en Jorge Lorenzo het hem op het einde nog knap lastig maakten.
Casey Stoner
De warm-up begon met een snelste tijd voor Hiroshi Aoyama maar al snel zou de warm-up voorbij zijn voor de Japanner toen hij in zijn derde rondje bij Club Corner een flinke highsider kreeg en met de brancard werd afgevoerd. Of de Japanner geblesseerd is is nog niet duidelijk.
Even daarvoor had Casey Stoner de snelste tijd genoteerd en de Australiër bleef door twee tijdverbeteringen tot in de laatste minuut op kop staan. Toen lukte het eerst Nicky Hayden om de tijd van zijn teamgenoot te verbeteren en vlak daarna dook Jorge Lorenzo weer onder de tijd van Hayden. Stoner was echter nog aan een snelle ronde bezig en sloot af met een 2’04.711 waarmee hij 0,109s sneller was dan Lorenzo.