Nieuwe mijlpaal voor Dovizioso
Andrea Dovizioso zit in zijn derde seizoen in de MotoGP en de Italiaan heeft al wel een overwinning op zijn naam staan maar hij was nog niet eerder vanaf de eerste startrij gestart en dankzij een goede vierde sector in zijn laatste ronde gaat dat nu wel gebeuren.
Andrea Dovizioso
Repsol Honda rijder Andrea Dovizioso wist zich in de kwalificatie voor de Amerikaanse Grand Prix op Laguna Seca op de derde plaats te kwalificeren en gek genoeg bleek dat de eerste keer in zijn MotoGP carrière te zijn dat de Italiaan in de kwalificatie tot de top drie heeft weten door te dringen.
Dovizioso en zijn teamgenoot Dani Pedrosa zaten er de hele sessie goed bij en het leek er op het einde op dat Pedrosa zich naar die eerste startrij had weten te rijden maar met zijn laatste ronde reed Dovizioso in de laatste sector, waar hij daarvoor nog tijd verloor, zijn beste sectortijd en dat leverde hem de derde tijd op.