Pasini wint overtuigend 125cc in Assen

Polaris World coureur Mattia Pasini heeft de 125cc klasse gewonnen op een zonovergoten TT-Circuit in Assen. De Italiaan domineerde de gehele wedstrijd en finishte meer dan zes seconden voor Hector Faubel en Gabor Talmacsi.

Daniel Webb van De Graaf Grand Prix Team maakte een spectaculaire crash bij aanremmen van de Geert Timmer Bocht. Zijn wedstrijd zat er op, maar hij bleef gelukkig ongedeerd.

Pasini stevende onbedreigd na zijn tweede overwinning. Het gevecht om de tweede plaats werd pas in de laatste ronde beslist. Het was uiteindelijk Faubel die met goed sturen zijn teamgenoten Talmacsi en Gadea voor bleef. Corsi werd vijfde voor Koyama en Pesek. De Duitser Cortese werd achtste voor Ranseder en Bradl.

Hugo van de Berg reed een keurige wedstrijd. Hij werd uiteindelijk netjes 21e na twee moeizame trainingsdagen.

Joey Litjens stelde teleur. Hij had een redelijke start, maar zakte daarna een aantal plaatsen terug en kon het tempo van de groep voor hem niet geheel volgen. Hij werd uiteindelijk 26e.
De overige Nederlander streden in de achterhoede hun eigen wedstrijd. Roy Pouw werd de beste wild card rijder op een keurige 30e plaats met één ronde achterstand. Van de Waarsenburg werd 31e voor Iwema en Stoffer.

Uitslag race 125 cc » | Stand 125 cc na Assen »

 

Nieuws

zondag 15 april 2012

Uitslagen/Agenda