Repsol Honda niet naar Aragon, Pedrosa en Stoner ontevreden over nieuwe voorband

Het Repsol Honda team heeft besloten om de test op het Aragon circuit te laten schieten, als reden geeft men dat ze daar niet de nieuwe Bridgestone voorband, die bij Dani Pedrosa en Casey Stoner chatter geeft, kunnen testen.

Dani Pedrosa

Na een niet helemaal volgens plan verlopen Catalunya Grand Prix was het tijdens een test op hetzelfde circuit ook niet veel soeps met de Repsol Honda’s. Dani Pedrosa en Casey Stoner probeerden daar onder andere de nieuwe Bridgestone voorband maar kregen naast chatter van de achterband nu ook chatter van de voorband.

Het team wil proberen te werken aan een oplossing, temeer aangezien deze nieuwe voorband tijdens de Grand Prix op Silverstone geïmplementeerd zal worden. Op Aragon zal deze band echter niet beschikbaar zijn en dus ziet het team het nut van een extra testdag niet in.

“Het was goed om een droge test te hebben om wat dingen met de motor te proberen. We hebben wat vooruitgang gemaakt maar niet genoeg om een stap voorwaarts te maken. We hebben in feite geprobeerd om de nieuwe voorband goed te laten werken. We hebben veel ronden gereden en veel geprobeerd met het chassis, de voorvork, de gewichtsverdeling enzovoort. We hadden al problemen met chatter aan de achterkant nu hebben we ze ook aan de voorkant. Ik sta er nog voor open en zal met mijn team proberen de situatie te verbeteren maar het is oneerlijk voor Honda. Ze zeggen dat ze de band veranderen voor de veiligheid maar op dit moment is die band niet veilig voor ons, we rijden elke ronde op de limiet. We hebben nu besloten niet naar Aragon te gaan omdat we daar niet met die nieuwe voorband kunnen testen, vertelde Pedrosa.

“We hebben geprobeerd de chatter aan de achterkant te verminderen en in bepaalde mate lijkt dat zijn gelukt. Het is een positieve stap maar er is pas wat over te zeggen als we op een ander circuit rijden. Het zit er nog wel  en we moeten er dus nog aan werken maar het is een stapje voorwaarts. De nieuwe voorband zorgt echter voor chatter aan de voorkant, dat is niet fijn maar we gaan proberen motor daarop af te stellen,” aldus Stoner.

Nu in de Racesport webshop

Arai Chaser-V Frost Black
Chaser-V Launch
Arai Chaser-V Marker Black

Reacties

Door: hondavtrsp2
op: dinsdag 5 juni 2012 12:25:17

Is dan Yamaha de te kloppen motor voor dit jaar!

Door: jburgess
op: dinsdag 5 juni 2012 15:05:03

vtrsp2,yes.en daarbij is lorenzo zeeeeeeeeer stabiel en constant.

Door: reppy2
op: dinsdag 5 juni 2012 17:11:30

maar ook Ben Spies.

Door: VR46
op: dinsdag 5 juni 2012 21:11:58

@reppy2- wanneer is ben spies constant geweest dan ? Die ene keer op assen zeker ? Als hij zo door gaat is die zn zitje volgend jaar kwijt.

Door: snel
op: woensdag 6 juni 2012 7:42:12

mama's kindjes krijgen altijd straf! (spies),,, welk merkwaardig dat stoner en team altijd motoren lijkt te verprutsen, zoals met de duc gaat het nu met de honda, af en toe rijd hij iedereen naar huis en andere keren is hij gewoon minder snel, denk dat het beste is voor hem om elk jaar een ander merk te gaan rijden als hij wereldkampioen wilt blijven

Door: deurn11
op: woensdag 6 juni 2012 11:14:39

leuk dat jullie zo praten over coureurs! het zijn toch allemaal toppers bij de GP! Ik ben al jaren fan van Spies, je hebt gelijk hij is niet de allerbeste! maar om gelijk te zeggen dat ie niet constant is, vind ik beetje jammer dat je dat zegt! Kijk naar zn vorige jaren!! Hij doet meer als zijn best! Dat doet iedereen daarzo! Ben ik van overtuigd! Bedoel iedereen heeft toch zijn eigen coureur waar die fan van is!

Door: Coolduder
op: woensdag 6 juni 2012 12:14:25

@VR46 De laatste race van vorig jaar alweer vergeten?

Door: mrchocomel
op: woensdag 6 juni 2012 14:33:40

@ snel Even naar de feiten kijken. Stoner is zowat de enige die met de ducati voor podiums en overwinningen (en een kampioenschap) heeft gezorgd sinds de overstap naar 800cc. Vervolgens maakt hij Honda kampioen, was ook al geleden van 2006. Dankzij hem wordt de motor dus sneller, niet andersom. Geloof je nu echt dat hij de fiets slechter maakt?? En laten we blij zijn dat hij niet altijd iedereen naar huis rijdt, dan zou het wel heel saai worden. De rest van de teams staan ook niet stil.

Door: IDontLikeMilk
op: donderdag 7 juni 2012 11:02:18

Casey doesn't like milk. I don't like milk either.

Nieuws

zondag 21 april 2013


Uitslagen/Agenda

vrijdag 17 mei 2013
09:55 - 10:40
Eerste vrije training
14:05 - 14:50
Tweede vrije training
zaterdag 18 mei 2013
09:55 - 10:40
Derde vrije training
13:30 - 14:00
Vierde vrije training
14:10 - 14:25
Eerste kwalificatie
14:35 - 14:50
Tweede kwalificatie
zondag 19 mei 2013
09:40 - 10:00
Warm-up
14:00 - 14:45
Race