Repsol Honda voert het veld aan in Indianapolis

In de derde en afsluitende vrije training van de Red Bull Indianapolis Grand Prix was het Casey Stoner die het tempo bepaalde en de snelste tijd liet noteren. De Australier werd gevolgd door zijn teamgenoot Dani Pedrosa en Ben Spies.

Casey Stoner

De MotoGP rijders maakten op zaterdagochtend optimaal gebruik van de betere omstandigheden op het Amerikaanse circuit nadat het merendeel van de coureurs vrijdag klaagde over het gebrek aan grip. Op Michele Pirro na wisten alle coureurs hun tijden van de eerste dag te verbeteren.

Was het vrijdag alleen nog Pedrosa die de 1’40 grens wist te doorbreken, op zaterdagochtend was deze eer weggelegd voor een viertal coureurs waarbij Stoner uiteindelijk met een rondetijd van 1’39.182 de snelste was voor teamgenoot Pedrosa, Ben Spies en de opnieuw sterk acterende MotoGP debutant Stefan Bradl. De jonge Duitser wist maar liefst ruim 1,6 seconde van zijn tijd van de eerste dag af te snoepen waarmee hij wederom de verrassing van de zaterdagochtend werd.

Andrea Dovizioso liet de vijfde tijd noteren voor Alvaro Bautista, de enigszins tegenvallende Jorge Lorenzo en Valentino Rossi.

Cal Crutchlow, die met nog een paar minuten op de klok nog even een onschuldige schuiver meemaakte, en Nicky Hayden waren de laatste twee coureurs binnen de top zien.

Aleix Espargaro was op de elfde plaats opnieuw de snelste CRT coureur voor Johnny Hernadez die de twaalfde tijd liet noteren.


Nu in de Racesport webshop

T-Shirt TT-Circuit Assen Blauw
T-Shirt 10 juli Blauw T-Shirt 10 juli Blauw
T-Shirt 10 juli Grijs

Reacties

Door: chiel
op: zaterdag 18 augustus 2012 17:39:18

Ja, ja, weer klasse van Bradl. Wat is die vent goed zeg. Ben wel benieuwd hoe z'n toekomst eruit ziet nu de fabrieksteams voorlopig bezet zijn. Marquez is ook niet verkeerd maar schat Bradl toch net iets hoger in. Hoop dat Spies nog een keer flink kan vlammen in z'n laatste MotoGP thuisrace, zou mooi zijn voor hem.

Door: jburgess
op: zaterdag 18 augustus 2012 17:54:59

inderdaad weer heel goed van Bradl,maar wat was eigenlijk met Lorenzo? ik zag hem hoofd schuddend en zo.

Door: hondavtrsp2
op: zaterdag 18 augustus 2012 18:00:00

@chiel en jburgess. Helemaal met jullie eens! Groeten jan

Door: Thruxton
op: zaterdag 18 augustus 2012 18:21:31

Inderdaad Chiel en JBurges en Hondavtrsp2 Stoner was weer geweldig !!!!

Door: jburgess
op: zaterdag 18 augustus 2012 18:26:44

Thruxton,er zijn meer rijders(23) waar een mens van kan genieten.

Door: Kawa
op: zaterdag 18 augustus 2012 18:45:58

Alle maal heel leuk voor de pers. Edoch dit zijn trainingen,vrije trainings rondjes Testen.!!! Kwalifikatie zegt ook weinig buiten de top 3 om. Ik verwacht dat hayden als een kamikaze zal proberen op de 1ste rij te komen. En dus laat zien dat de Duc niet zo slecht is. TT

Door: junny24
op: zaterdag 18 augustus 2012 19:49:59

ook al zou hayden morgen 1 ste worden,die duc blijft slecht! bradl goed gedaan hele sterke rijder en als ik heel eerlijk ben zag ik hem volgend jaar liever met marquez. ik vind bradl zoveel beter dan pedrosa,heel leuk om naar hem te kijken maar word nooit wereldkampioen. bradl laat veel meer potentie zien en pedrosa heeft genoeg kansen gehad. maar wel weer een supersterk optreden

Door: Thruxton
op: zaterdag 18 augustus 2012 19:57:04

Mis !! {:0(

Door: Orlando VTR
op: zondag 19 augustus 2012 7:18:31

Ahhh, wat jammer dat Hayden de wedstrijd niet kan rijden. Bradl is erg goed bezig, aanwinst voor deze klasse.

Nieuws

zondag 21 april 2013


Uitslagen/Agenda