Rossi: “Het was vandaag moeilijker maar ik voel me goed”

Ook op de tweede dag liet Valentino Rossi zich van zijn goede kant zien, de Italiaan maakte indruk door zich als vijfde te kwalificeren op 0,578s achter zijn Fiat Yamaha teamgenoot en snelste man Jorge Lorenzo.

Valentino Rossi

Het lijkt er op dat Valentino Rossi’s nog niet helemaal herstelde been weinig problemen geeft want ook op de tweede dag op de Sachsenring – wat dan weliswaar een hoop linkerbochten heeft maar waarop je wel hard moet werken – stond de Italiaan er goed bij met een derde tijd in de tweede vrije training en een vijfde tijd in de kwalificatie.

Rossi’s fysieke conditie lijkt ook na twee sessie op een dag in orde te zijn alhoewel hij natuurlijk wel pijn heeft. De regerend wereldkampioen heeft goede hoop dat hij de race op zondag uit zal kunnen rijden.

“Ik ben heel erg blij na deze tweede dag want ik voel me zeker op de motor. Ik heb vandaag meer geleden omdat we twee sessies hadden, ik heb dan ook aardig wat pijn en ik ben vermoeider dan gisteren maar ik voel me goed en ik kan me nog steeds goed bewegen. Mijn schouder voelt ook goed dus het is een positieve terugkeer voor mij,” vertelde Rossi.

“Helaas probeerden we aan het einde nog een kleine aanpassing aan de afstelling en die pakte verkeerd uit, ik denk dat we daarmee een positie verloren zijn. Ik denk niet dat de eerste rij mogelijk was want Lorenzo, Stoner en Pedrosa gingen onder de 1’22 en ik denk niet dat dat me vandaag gelukt zou zijn. Voor morgen is het natuurlijk nog een vraagteken maar ik hoop dat ik de race uit kan rijden. Ik denk dat het podium moeilijk zal worden maar een top vijf zou een mooi resultaat zijn.”

Nu in de Racesport webshop

VR Sticker Large Rossi Bike
VR Sticker Large Rossi number
VR Sticker Small The Doctor

Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Nieuws

zondag 15 april 2012

Uitslagen/Agenda