Silverstone en Brno wildcards voor Hopkins
Er breekt een drukke periode aan voor John Hopkins, naast zijn deelname aan het Brits Superbike zal de Amerikaan de komende tijd ook met een wildcard aan het World Superbike in Silverstone en met een wildcard aan de MotoGP race in Brno deelnemen.
John Hopkins
De carrière van John Hopkins zit duidelijk weer in de lift. De Amerikaan laat een goede indruk achter in het Brits Superbike en ook zijn invalbeurt tijdens de Grand Prix van Jerez was er een om over naar huis te schrijven.
Zijn overstap naar het Brits Superbike bleek een goede keuze voor Hopkins want op de Samsung Suzuki heeft ‘Hopper’ inmiddels acht podiums, waaronder twee overwinningen, weten te behalen en staat hij momenteel tweede in het kampioenschap.
Het was dit jaar al de bedoeling om met Hopkins een wildcard aan te vragen voor een World Superbike raceweekend, eerst werd gedacht aan de tweede race van het seizoen op Donington maar uiteindelijk werd besloten om later in het seizoen, als Hopkins wat meer ervaring met de Suzuki GSX-R1000 had, naar Silverstone te gaan. Deze race staat in het laatste weekend van juli op het programma.
Naast dat optreden in het World Superbike zal Hopkins ook voor de tweede keer dit jaar op de MotoGP Suzuki stappen nu bekend is geworden dat de Amerikaan van start zal gaan in de Grand Prix van Tsjechië, nu echter niet in plaats van maar samen met Alvaro Bautista. De geruchten gingen al enige tijd maar in Laguna Seca volgde de bevestiging van Suzuki.