Stoner het snelst in FP3, stevige crash Lorenzo

Repsol Honda coureur Casey Stoner heeft in de derde en laatste vrije training op Laguna Seca de snelste tijd neergezet voor teamgenoot Dani Pedrosa. Jorge Lorenzo noteerde de derde tijd maar kwam na het vallen van de finishvlag nog stevig ten val.

Casey Stoner

De tijden stonden al op de klok maar in de uitloopronde was het Lorenzo die menigeen liet schrikken door op hoge snelheid ten val te komen. Lorenzo verloor de controle over zijn Yamaha, werd van zijn machine geworpen en kreeg tijdens zijn schuiver door de grindbak ook nog eens een flinke tik van zijn machine.

Lorenzo bleef in eerste instantie liggen en greep naar zijn rechterbeen. Ondersteund door de marshalls liep de regerend wereldkampioen al lopend weg van de plaats van het ongeluk. Na onderzoek in het medisch centrum is de Spanjaard fit verklaard om deel te nemen aan de rest van het raceweekend.

Achter het eerder genoemde drietal was het Marco Simoncelli die de vierde tijd noteerde gevolgd door Ben Spies en Andrea Dovizioso. De zevende en achtste tijd werden gerealiseerd door het Ducati duo Nicky Hayden en Valentino Rossi. Alvaro Bautista  en Hector Barbera sluiten de top tien.

In de derde en afsluitende vrije training wisten alle coureurs, behalve Toni Elias, hun tijden uit de eerste twee sessie te verbeteren waardoor Stoner dus ook als snelste coureur aan de later op de avond te verrijden kwalificatie mag beginnen.

Naast de crash van Lorenzo zagen we ook nog een val van Karel Abraham en Toni Elias. Hiroshi Aoyama kende een hachelijk moment toen hij de controle over zijn San Carlo Honda Gresini machine verloor. Gelukkig kon de Japanner zijn fout herstellen en een crash voorkomen, hetzelfde gold voor Barbera die in de bekende Corksrew een momentje had en naast de baan terecht kwam.

Reacties

Door: Kef46
op: zaterdag 23 juli 2011 21:41:48

Lorenzo, sterkte! Ik ben een Die Hard Rossifan, maar hopelijk ben je ongedeerd! Anders wordt het kampioenschap wel erg simpel voor Stoner als je deze race zou moeten missen en met glazen Dani. Hopen op snelle goede berichten! En Rossi P8 is netjes. Zet de lijn maar zo door en dan wordt het een mooie race! P6 zou erg mooi zijn en lijkt me zo best haalbaar. Rossi is geen trainingskoning maar een echte racer!

Door: dolfyamaha
op: zaterdag 23 juli 2011 22:00:18

en troef die kangoeroe morgen af..

Door: cbr666
op: zaterdag 23 juli 2011 22:02:00

de kangeroe springt verder dan een plastic kip !!!

Door: loner
op: zaterdag 23 juli 2011 22:05:31

Aaaah Stoner is niet de enigste die weet te crashen zo te zien.

Door: lendy
op: zaterdag 23 juli 2011 22:12:02

wat een racer in hart en nieren is die vent! op pay 8.ik heb het voorgevoel dat het een hele rare race gaat worden morgen avond.

Door: lendy
op: zaterdag 23 juli 2011 22:14:22

hoop echt wel dat lorenzo er fit bij kan zijn,die gast kan voor heel veel mooi racewerk zorgen.

Door: pluto
op: zaterdag 23 juli 2011 22:23:09

vandaag lorenzo er af en morgen stoner maar en rossi morgen maar bij de eerste 3 zou mooi zijn.

Door: loner
op: zaterdag 23 juli 2011 22:27:15

:P pluto heb je nou zo'n hekel aan Stoner, kun je mis ook uitleggen waarom.

Door: lendy
op: zaterdag 23 juli 2011 22:30:46

pluto,gaat niet lukken!!

Door: lendy
op: zaterdag 23 juli 2011 22:31:58

pluto,hoewel ik toch een rare race denk mee te maken

Door: loner
op: zaterdag 23 juli 2011 22:34:02

Yes gaat het ook worden het zit allemaal zo dicht op elkaar.

Door: pluto
op: zaterdag 23 juli 2011 22:42:02

lone ik vind stoner erg arogant en zeer onsportief.hij kan nog veel leren van rossi.

Door: lendy
op: zaterdag 23 juli 2011 22:46:23

mooi om te lezen dat lorenzo er bij is.zo nu even de kwalificatie kijken op sport 1,voorheen DSF.veel plezier racefans.

Door: loner
op: zaterdag 23 juli 2011 23:20:48

Jah no pluto ook als je je gaat verontschuldigen na een crash. zie jerez

Door: Alle
op: zaterdag 23 juli 2011 23:36:04

Lendy plotseling fan van Lorenzo ??? je moet toch wat !!

Door: loner
op: zaterdag 23 juli 2011 23:42:34

Hmm honda heeft niet meer de beste fiets zo te zien

Door: simon83
op: zondag 24 juli 2011 0:01:07

De eerste tik is weer uitgedeeld door Jorge.. Netjes om na zo'n crash zo snel te zijn in de kwalificatie.

Door: lendy
op: zondag 24 juli 2011 9:37:40

Alle,nee geen fan van lorenzo,maar gewoon reeel.jij wil toch ook een spannende race zien.

Door: lendy
op: zondag 24 juli 2011 9:48:19

Alle,ik ben een rossi fan maar dat wil niet zeggen dat ik al die andere coureurs zou moeten haten.blijkbaar denk jij daar wel zo over.als iemand een goede prestatie heeft verdiend dan is dat oke,ook al ben je geen fan van diegene.dat is reeel!

Nieuws

zondag 15 april 2012

Uitslagen/Agenda