Stoner ondanks crash snelste, Rossi derde

Na de 125cc rijders kregen ook de MotoGP rijders voor hun derde vrije training een nat Brno voorgeschoteld en dat zorgde voor een paar kleine verrassingen. Aan het einde van de sessie was Casey Stoner het snelste voor Jorge Lorenzo en Valentino Rossi.

Valentino Rossi

De weergoden wilden nog steeds niet meewerken maar dat zal Ducati rijders Valentino Rossi en Nicky Hayden een zorg zijn want juist onder dit soort omstandigheden doen de Ducati’s het wel goed. Het was echter niet Rossi of Hayden die de snelste tijd wist te noteren maar Casey Stoner.

De Repsol Honda rijder kwam in zijn eerste snellere ronde ten val toen zijn voorwiel bij het aanremmen plotsklaps wegbrak. Stoner was al weer snel terug in de pits maar het zou tot in de laatste tien minuten duren voordat de Australiër de top tien binnen kwam. Een ronde later was Stoner de snelste man van het veld en dat zou zo blijven.

Voordat Stoner naar de snelste tijd kwam was het lange tijd Jorge Lorenzo die op die plek stond nadat de Spanjaard in het eerste kwartier stuivertje wisselde met Marco Simoncelli. De lange Italiaan speelde daarna gaan rol mee van betekenis en het was zelfs geruime tijd Hayden die de tweede plaats in handen had.

Met nog 12 minuten te gaan nam Hayden’s teamgenoot Rossi die tweede plaats in voordat Dani Pedrosa en Stoner voor stoorzender gingen spelen. Stoner ging daarna dus door naar de snelste tijd waarbij hij 0,005s sneller was dan Lorenzo. Rossi wist op het laatste nog naar de derde tijd te komen op 0,122 achter Stoner en ruim twee tienden voor Pedrosa. Hayden werd vijfde.

Ook daarachter zagen we nog enkele verrassingen want het was Hiroshi Aoyama die naar de zesde tijd wist te komen voor Cal Crutchlow, Andrea Dovizioso, Simoncelli en Ben Spies. Lokale held Karel Abraham werd 11e.

Met John Hopkins ging het wat minder goed, de Amerikaan kwam met nog 31 minuten op de klok op dezelfde plek als Stoner (aanremmen voor bocht 3) ten val en zou niet meer in actie komen. Er wordt gesproken over een gebroken vinger maar daar is geen bevestiging van.


Reacties

Door: raceeend
op: zaterdag 13 augustus 2011 11:28:06

flashback from the good olddays...stoner valt rossi podium...

Door: pvb46
op: zaterdag 13 augustus 2011 11:36:38

Zondag is het droog,verwacht maar niet te veel van Rossi/Hayden op de Duc...

Door: frossi46
op: zaterdag 13 augustus 2011 11:37:44

als we een regen kwalificatie hebben word rossi 1e of 2e valee is on firee (A)

Door: Tonnie
op: zaterdag 13 augustus 2011 12:06:33

Frossi46 stop met dromen dan is het gewoon stoner op 1.

Door: frossi46
op: zaterdag 13 augustus 2011 12:11:54

haha we gaan het straks meemaken rossi on pole YEAH FORZAVALEE46THEDOCTOR

Door: lomanski
op: zaterdag 13 augustus 2011 12:17:38

regen dat was niet de bedoeling, deze training kun je wel afschrijven voor rossi ,vanmiddag is het droog dus zonde ,ik heb mijn twijvels over het ontkennen van het gerucht Rossi honda door Rossi,eerst vanmiddag nog ik denk plek 5

Door: wesja
op: zaterdag 13 augustus 2011 12:42:01

let op vale en den duc dit stel gaat nog veel moois laten zien. alles is nog mogelijk. komt allemaal goed met vale en de duc.

Door: Alle
op: zaterdag 13 augustus 2011 13:08:55

http://www.visordown.com/motorcycle-racing-news-moto-gp/no-honda-for-rossi-only-ducati/18814.html

Door: Coolduder
op: zaterdag 13 augustus 2011 13:27:32

Ik dacht even dat Rossi eindelijk eens wat moois liet zien op de Ducati maar het regende dus een vertekend beeld.

Door: frossi46
op: zaterdag 13 augustus 2011 14:28:06

http://www.soccertvlive.net/watch/78140/2/watch-moto-grand-prix-czech-republic,-125cc-(qualifying)-.html

Door: frossi46
op: zaterdag 13 augustus 2011 14:57:06

6e plaats voor valee(L)

Door: deurn11
op: zaterdag 13 augustus 2011 19:37:34

vertekend beeld ja idd!! Het regent als het morgen droog, vrees ik het ergste!!

Nieuws

zondag 15 april 2012

Uitslagen/Agenda