Vergroot Repsol het budget voor team met Pedrosa, Stoner en Dovizioso?
Er zijn sinds begin juli, toen bekend werd dat Casey Stoner naar Honda zou gaan, al aardig wat variaties op de invulling van de Repsol Honda teambezetting voorbij gekomen maar het lijkt er nu op dat Repsol meer budget gaat vrijmaken en we volgend seizoen dus drie Repsol Honda rijders in actie zullen zien.
Andrea Dovizioso en Dani Pedrosa
Vanaf het moment dat Casey Stoner zijn handtekening onder het contract met HRC had gezet, of eigenlijk zelfs daarvoor al aangezien het een slecht bewaard geheim was, werd er gespeculeerd over de bezetting van het team en de invulling daarvan.
Er zijn de nodige variaties langs gekomen van Stoner of Andrea Dovizioso in een mogelijk door Red Bull gesponsord gedeelte van het HRC fabrieksteam tot het onderbrengen van Dovizioso in een van de Honda satellietteams waarbij de Italiaan dan volledige fabriekssteun zou krijgen.