Kampioen Bakker sluit seizoen af met dubbel in Oss
Jan Frank Bakker pakte dit weekend in Oss niet alleen zijn titel terug, maar wist ook beide races te winnen. In de tweede race versloeg hij Jarno Jonker en Niek Leeuwis.
Jarno Jonker (foto: Rick Jansen - motopix.nl)
Een perfect weekend in Oss voor Jan Frank Bakker. Ondanks dat hij het in de kwalificatie nog moest afleggen tegen Niek Leeuwis was Bakker in beide races onverslaanbaar. Bakker stelde met zijn overwinning in de eerste race de titel veilig en met zijn overwinning in de tweede race bekroonde hij zijn seizoen nogmaals.
Hij moest een harde strijd leveren met Niek Leeuwis en Jarno Jonker. De drie coureurs reden binnen een seconde van elkaar. Leeuwis maakte de beste start vanaf zijn pole positie en reed de meerderheid van de race op kop. Jan Frank Bakker hield echter constant de druk op de leider en ook Jonker liet niet los.