Schouten stormt naar Supersport pole
Raymond Schouten heeft voor de laatste race van het seizoen opnieuw de pole weten te pakken. De Yamaha coureur verbeterde zijn tijd van de eerste sessie met tweetiende van een seconde en liet daarmee de concurrentie ver achter zich.
Kevin Valk (Foto: Tiny Kolsters)
Het was alweer de zesde pole position voor Schouten dit seizoen en het houdt maar niet op voor de nieuwe Nederlands kampioen. Schouten was in de tweede sessie zo’n drietiende van een seconde sneller dan de tweede man, Kevin Valk. Valk hield daarmee zijn tweede positie uit de eerste sessie vast en heeft hiermee goede vooruitzichten voor de racedag.
Achter Valk had Michael van der Mark grote stappen gemaakt en hij plaatse zijn Honda op een knappe derde startplaats. Ondanks een onschuldige schuiver in de Haarbocht, waar ook Ronnie Sterken en Erwin Druijff bij betrokken waren was het een goede dag voor de jonge Rotterdammer. De teamgenoot van Van der Mark en uittredend kampioen Roy ten Napel kwam niet verder dan plaats negen.