Fastré voor het tweede opeenvolgende jaar Belgisch kampioen Superbike
Nadat hij vorig jaar de titel van Belgisch kampioen Superbike wegkaapte, heeft Grégory Fastré op zijn BMW S 1000 RR van het team Herpigny Motors ditmaal een perfect traject afgelegd en opnieuw de titel van Belgisch kampioen veroverd.
Grégory Fastré
Met 10 overwinningen in alle wedstrijden van dit jaar hebben « Fast Greg » en zijn BMW S 1000 RR de concurrentie geen schijn van kans gelaten. Na afloop van de laatste race in Chimay kon Grégory Fastré niet meer ingehaald worden aangezien hij een onoverbrugbare voorsprong van 94 punten uitbouwde op zijn achtervolger. Hierdoor realiseerde hij een nog beter parcours dan in 2010, waarin hij ook op dit ogenblik reeds kampioen was maar slechts 11 van de 12 wedstrijden had gewonnen! Dit seizoen telt nog twee races, maar er bestaat geen twijfel dat Grégory ook deze met harte op zijn palmares wil zetten.
Als het talent van de piloot grotendeels verantwoordelijk is voor dit succes, dan zijn de kwaliteiten van de BMW S 1000 RR en de bekwaamheid van het team Herpigny Motors de twee andere elementen die dit trio … duivels maakt.