Hannspree rijders op zoek naar meer geluk in Brno
Hannspree Ten Kate Honda rijders Jonathan Rea en Max Neukirchner reizen dit weekend (9-11 juli) af naar de Tsjechische Republiek, waar op het beroemde Automotodrom, gelegen in de tweede stad van het land, Brno, de negende ronde van het World Superbike kampioenschap 2010 verreden zal worden.

De twee CBR1000RR rijders zullen de set-up van hun machines, die hen in de laatste races in Misano in Italië beide frustrerende en teleurstellende resultaten bracht, willen verbeteren.
Rea behaalde in Misano zijn slechtste World Superbike resultaten en de 23-jarige was erg teleurgesteld met over 13e en 12e plaats op het circuit, waar hij in 2009 zijn eerste overwinning in het kampioenschap behaalde.
Echter, de Noord Ier is aangemoedigd door een positieve test, die hij afgelopen week met een aantal van zijn rivalen uit het kampioenschap in Imola in Italië heeft afgewerkt, waar hij de vierde tijd neerzette.
Met een aantal aanpassingen bin nen zijn team kijkt Rea ernaar uit om weer in actie te komen op het 5,4km lange circuit van Brno, waar hij in 2008 zijn eerste World Supersport race won.
Ook Neukirchner werd aangemoedigd door de test op het circuit van Imola en het geeft hem een goed gevoel dat Brno relatief dicht bij zijn in het oosten van Duitsland gelegen woonplaats Chemnitz ligt. Een aantal bussen met fans zullen de vier uur durende reis maken om de 27-jarige dit weekend te steunen.