Het Duntep Racing Team is dit weekend actief geweest in het Duitse Kampioenschap

Afgelopen weekend werd er in Assen een wedstrijd georganiseerd voor het IDM  (Internationaal Duits Kampioenschap). Dit zeer sterk bezette kampioenschap met een aantal voormalig WK rijders op de startlijst, geldt als een van de zwaardere competities en werd door het Duntep Team aangegrepen om extra wedstrijdkilometers te maken. De lange pauze in de Nederlandse kalender is niet bevorderlijk voor vormbehoud  en deze wedstrijd vult mooi het gat in de kalender.

Zondagochtend werden onder zonnige omstandigheden de warming Up verreden, en mocht Joan om een uur aantreden voor zijn eerste wedstrijd van het weekend.  Na een matige start waarbij als 26e de Veenslang op kwam , ging het in Mandeveen verkeerd Joan ging met nog drie coureurs onderuit, uiteindelijk bleek dat er waarschijnlijk olie of benzine op de baan had gelegen want ook in de volgende ronden storten er coureurs onderuit in Mandeveen. Geen finish dus in de eerste race.
De monteurs hadden even wat te doen voor dat de tweede race voor Joan verreden kon worden, de schade viel gelukkig redelijk mee en de motor was ook ruim voor de wedstrijd weer klaar.
 
Stuart had nog een wedstrjd te gaan vanaf de zestiende startplaats wist hij zich redelijk te handhaven tijdens de start en kwam als elfde door in de eerste ronde ,  vanaf positie vijf tot achttien  ontspon zich een leuke strijd waar Stuart zich redelijk kon handhaven ronde de elfde positie, helaas door een klein stuur foutje in Ossebroeken gingen er een aantal coureurs voorbij en viel Stuart terug naar de zestiende positie. Net buiten de punten en Stuart was dan ook na afloop van de wedstrijd niet te spreken over het behaalde resultaat.
 
Joan kreeg een herkansing in de tweede wedstrijd en kon na  de start zijn positie behouden en kon leuk meegaan in de strijd om de punten, op het laatst van de wedstrijd verloor hij echter de aansluiting met de groep en begon foutjes te maken. Na afloop van de wedstrijd bleek dat de broodnodige wedstrijdkilometers nog ontberen, kramp in de onderarmen was de oorzaak van de foutjes. Joan was teleurgesteld over het behaalde resultaat maar  de nodige wedstrijd kilometers zijn weer gereden en deze ervaring kunnen hem alleen maar sterken in de rentree.
 
Over vier weken staat de volgende ONK wedstrijd weer op de kalender en hopen de coureurs met de opgedane ervaring van dit weekensd erbij, de strijd weer aan te kunnen gaan.

TEAMBERICHTEN