MTM net niet op podium in Silverstone
Door de aanhoudende regenvlagen en de talloze Rode vlaggen was het zondagavond eer in Silverstone – England - de race van de Superstock 600 werd verreden. Ook net voor deze race van start ging werd de bijna 6 km lange baan nog eens extra bedekt met een regenbui, WET Pirelli ’s werden gestoken en Ludo moest heel de set-up aanpassen voor dit waterballet, want dat zou het worden.
Adrian Nestorovic
Op de eerste startlijn stonden Gauthier en Adrian broederlijk naast elkaar, inderdaad, Adrian had op zaterdag de 3de chronotijd laten afdrukken, zo stond het team broederlijk naast elkaar met de blik op oneindig richting eerste bocht. Maar het liep niet helemaal goed door de vele crash’s werd ook hier de rode vlag gehesen en na een herstart werd er een sprint van amper 5 ronden verreden.
Gauthier Duwelz kwam net als bij de eerste start als eerste bij de eerste bocht aan gevolgd door Matt Davies en Michael van de Mark. Gauthier werd in de eerste ronde gepasseerd door Davies maar nog voor de eerste ronde er op zat ging Davies onderuit en de vlak achter hem rijdende Gauthier moest de Australiër zien te ontwijken waardoor hij naar de 4de plaats werd verdrongen.