In de ochtendsessie kende Harms wat problemen met de set-up van zijn machine, maar zijn team wist dit op te lossen voor de kwalificatie in de namiddag, toen de Deense rijder hard moest pushen om het best mogelijke resultaat te behalen.
Günther was goed op snelheid en zette een hele snelle ronde tijd neer in de ochtend. De RES Software Veidec Racing Team rijder bracht zijn machine naar de top tien met een beste tijd van 2'04.966, om uiteindelijk de ochtend als 14e af te sluiten. Günther wist in de kwalificatietraining niet meer hetzelfde resultaat te behalen en werd uiteindelijk 18e.
Teamgenoot Arie Vos voelde zich goed op zijn machine, maar heeft nog wat meer tijd nodig om de nieuwe onderdelen verder te ontwikkelen en om gewend te raken aan de machine. Vos en zijn team weten waar ze tijd kunnen winnen en eindigden 19e in de kwalificatiesessie.
Milan Milovanovic, Teameigenaar:
"Robbin heeft zich goed hersteld na de crash van gisteren, maar vanochtend hadden we wat problemen met de set-up wat veel beter ging in de namiddag, maar voor morgen moeten we nog wel wat aanpassingen maken. Jesco reed vanmorgen erg sterk waarmee hij heeft laten zien dat hij snel kan zijn op dit circuit en Arie heeft vandaag ook goed werk verricht. Ik hoop dat we geen problemen zullen hebben tijdens de race en dan weet ik zeker dat alle drie de rijders in staat zijn om voor punten te strijden."
Robbin Harms, 16e plek, 2'04.608:
"Ik ben tevreden met mijn trainingen van vandaag, want ik heb het beste uit de machine gehaald. Ik voel nog steeds wel de kneuzingen van gisteren, maar het was OK. Ik heb alles gegeven om een snelle rondetijd te realiseren, maar op het moment missen we nog wat power. Iedereen in het team doet het werk goed en ik heb geprobeerd om zo goed mogelijke feedback te geven om zo de machine te kunnen verbeteren. We moeten de machine nog wat verbeteren en stabiel blijven tijdens de race morgen, zodat ik kan vechten voor een top tien positie."
Jesco Günther,18e plek, 2'05.256:
"De training van vanochtend ging erg goed. Ik voelde mij comfortabel en was in staat om een hele snelle rondetijd te rijden. We hebben de problemen met de voorkant opgelost en mijn machine voelde een stuk beter aan. Helaas kon ik in de middag niet meer dezelfde tijd rijden en had ik wat problemen met het inhalen van andere rijders. We zullen nu de data bestuderen om te zien waar we kunnen verbeteren om competitief te zijn voor de race van morgen."
Arie Vos, 19e plek, 2'05.273:
"Ik ben erg blij met de nieuwe onderdelen van mijn machine, maar we moeten nog wel wat veranderingen doorvoeren en ik moet ermee om leren te gaan. De setting van het chassis is nog niet helemaal zoals het moet zijn, waardoor ik in de bochten niet vroeg genoeg op het gas kan gaan. Ik denk dat we tijd kunnen winnen als we het chassis weten te verbeteren. We rijden dit weekend met veel nieuwe onderdelen en hebben wat risico genomen door het niet eerst te testen, maar alles gaat goed en ik kijk uit naar de race van morgen."