Sentges wint derde wedstrijd Talent Cup 600
Nog geen 13 maanden geleden maakte Tommy zijn eerste rondjes op de 600cc Suzuki GSX-R600 en sindsdien heeft hij vrijwel iedere wedstrijd enorme groei laten zien. Vorige wedstrijd pakte hij voor het eerst een podiumplaats toen hij als tweede over start/finish kwam, en afgelopen zaterdag wist hij zelfs voor het eerst een wedstrijd van de Talent Cup 600 te winnen!
Tommy Sentges
Tijdens de kwalificaties in de ochtend leek het een hele andere dag te worden. Het wilde niet echt lukken om scherpe tijden neer te zetten en er waren wat problemen met het vinden van de juiste afstelling van de vering. De twee kwalificatietrainingen hadden Tommy Sentges een start vanaf plek 5 opgeleverd. Voor de wedstrijd in de middag waren alle problemen gelukkig opgelost, en ook heeft Sentges zijn ritme weer erg goed kunnen oppakken.
Onder warme omstandigheden startte om 14:05 uur de derde wedstrijd van de Talent Cup 600, en direct bij de start wist Tommy twee plaatsen te winnen. Na ongeveer een ronde op de derde positie te hebben gereden, wist hij zich nog een plek naar voren te rijden, en niet veel later wist hij zelfs de koppositie over te nemen. Met de hete adem van Mick Jansen in de nek was het Tommy die zijn koppositie sterk wist te verdedigen.
Het duo Jansen en Sentges wist zich verder los te rijden van de rest van het veld, en met name in de laatste ronden was het soms nog even spannend. Toch was het Tommy Sentges die zijn positie vast kon houden en uiteindelijk als eerste over de finish kwam met een snelste rondetijd van 1:47.511. Het team van Sentges Racing is enorm blij met deze overwinning.