Na de race was Michael gelijk naar de camper gereden om even in z'n eentje te genieten, uitgeput, verhit en glimlachend zag ik hem zitten in de schaduw, daar kwam de brede lach, "gefeliciteerd pik, was dat lekker of niet?" "Zo of dat lekker was, zoveel meegemaakt in een race van 12 rondes, 2de de bocht door, slipstreamen, loeihard de chicane door en weer proberen te blijven kleven, dit was heerlijk" Tijdens de race reed Michael mee in de slipstream van Jasper Iwema, zijn Seel 125 voelt zich zeer thuis op dit circuit dus voor Michael was het van belang om bij Jasper te blijven hangen. Manfred Witteborn stond toevallig met een vertegenwoordiger van Honda Europe op het dak van de pits en deze kon zijn ogen niet geloven, "Wass macht der Michael jetz, 2de?????" Uitgelaten van vreugde kwamen we Manfred tegen, "gratuliert" "Nein Emiel, dass war super" Jarno van Geffen stond uiteraard niet te springen want dat zou niet passen voor de chef monteur, maar diep gelukkig was hij wel degelijk.
Iwema werd uiteindelijk tweede door een geweldige actie van hem in de laatste ronde, de kopgroep van 4 had last van achterblijvers en Jasper nam daar gretig gebruik van. Marvin Fritz werd eerste. Joey Litjens en Marcel Schrotter respectievelijk 4de en 5de. De volledige uitslag kunt u vinden op www.idm.de
Het duurt nog wel even voor we thuis zijn, maandagavond zullen we ongeveer arriveren, Michael heeft dus genoeg tijd om bij te komen en mij te vervelen met z'n skihut muziek in de cabine.
Henk van der Mark start vanmiddag de 2de race op Spa Francorchamps, gisteravond verliep het niet naar wens, rijdende op een 6de plek!!, begon de motor te sputteren en even later bleef het gas hangen op volgas, zelfs Henk kan op Spa niet alle bochten vol gas geven dus weer een pitsstop. Na wat gerepareer kon Dirk Brand de race voortzetten maar helaas ging de fiets weer op volgas en Dirk moest na 8 rondes stoppen. We hopen dat het vanmiddag beter gaat.
Bedankt voor de aandacht en grussgot uit Salzburg.