STK1000: Vierde opeenvolgende zege voor Badovini
Het succes voor het BMW Italia team houdt maar niet op, na de overwinningen in Portimão, Valencia en Assen wist Ayrton Badovini zijn vierde opeenvolgende zege te pakken.
Ayrton Badovini en Michele Magnoni vieren een feestje na de race
Bij de start pakte de vanaf pole gestarte Ayrton Badovini meteen de leiding voor Sylvain Barrier, Michele Magnoni, Daniele Beretta en Maxime Berger terwijl het in de eerste bocht mis ging met Andrea Antonelli en Marcin Walkowiak. Badovini, Barrier en Magnoni zouden al snel afstand nemen van de rest van het veld en toen Barrier in de derde ronde onderuit ging was ook Badovini los van zijn achtervolgers, Loris Baz zou overigens vlak na Barrier in dezelfde bocht onderuit gaan. Magnoni reed daarna nog geruime tijd op een veilig lijkende tweede plaats maar het groepje met Berger, Beretta en Matthieu Lussiana kwam steeds wat dichterbij.
Bij de voorlaatste doorkomst wist Berger zijn Ten Kate Honda voor de SCI Honda van Magnoni te krijgen maar verremde zich bij de eerste chicane, ging door het gras om vervolgens achteraan de groep aan te sluiten, het leverde hem echter een tijdstraf van 20 seconden op.