FIM komt met reglementswijzigingen
De FIM heeft op zaterdag in Silverstone enkele wijzigingen aan het Superbike, Supersport en Superstock reglement voor 2011 bekend gemaakt, de belangrijkste daarvan is dat de Supersport rijders volgend jaar maar een motor beschikbaar zullen hebben.
Max Biaggi (donnyfoto.com)
Enige tijd geleden kwamen er al geruchten naar buiten over toekomstige reglementswijzigingen in het WK Superbike en vandaag, de tweede trainingsdag in Silverstone, zijn de FIM en de Superbike commissie bijeengekomen om een beslissing te nemen over de wijzigingen.
Op het sportieve vlak is de maximum leeftijd voor de Superstock rijders verhoogd van 24 naar 26 jaar, in het EK Superstock 600 is de maximum leeftijd 22 jaar geworden. Daarnaast zal er weer op vrijdagochtend getraind gaan worden.
De belangrijkste wijziging is dat de Supersport en Superstock teams maximaal een motor en een reservemotorblok mogen aanbieden voor de technische controle, geen reservemachines dus voor het WK Superbike.