Rea en Biaggi geven elkaar de schuld van race crash in Miller
De eerste Amerikaanse race was voor Max Biaggi en Jonathan Rea al in de eerste ronde voorbij, de Italiaan en de Noord Ier geven elkaar de schuld van de crash.
Jonathan Rea
De eerste race op het Miller Motorsports Park was al snel voorbij voor Alitalia Aprilia rijder Max Biaggi en Castrol Honda rijder Jonathan Rea. Het tweetal kwam in de eerste ronde buiten beeld van de camera’s met elkaar in contact en gingen onderuit.
Terwijl beide rijders in de modder lagen leek het duidelijk dat Biaggi de aanstichter was aangezien Rea duidelijk liet zien niet blij te zijn met wat er gebeurd was. Al snel volgde ook een tweet van Rea waarin hij vertelde dat het er goed uit zag totdat hij werd ge-simoncelli’t. In het persbericht van het team vertelde Rea dat hij het slachtoffer werd van een intimiderende actie die fout afliep waarna ze allebei onderuit gingen.