Teampresentatie Supersonic Racing team
Afgelopen weekend werd in de Bobadilla club in het Italiaanse Dalmine het Supersonic Racing team gepresenteerd. Het team zal het komende seizoen met Maxime Berger in het WK Superbike uit gaan komen.
Maxime Berger
Een aantal dagen voordat al het materiaal ingekrat en vervolgens naar Australië getransporteerd zal worden hield het Supersonic Racing team in het Italiaanse Dalmine, in de omgeving van Bergamo, haar teampresentatie.
In de Bobadilla club, een hip complex met onder andere een discotheek, werd het team en rijder Maxime Berger aan de pers en het aanwezige publiek gepresenteerd. Onder de aanwezigen waren ook Luca Scassa, die in 2010 voor het team uit kwam maar nu voor ParkinGO Yamaha in het WK Supersport gaat rijden, en Roberto Locatelli.