Cluzel op Spaanse pole
Niet Sam Lowes maar zijn PTR Honda teamgenoot Jules Cluzel wist op het Motorland Aragon de pole te pakken, de Fransman was een fractie sneller dan Lorenzini Kawasaki rijder Sheridan Morais.
Jules Cluzel (foto: donnyfoto.com)
In de eerste paar minuten van de tweede kwalificatie zagen we Kenan Sofuoglu, Broc Parkes en Jules Cluzel naar de snelste tijd komen, de tijd van Cluzel was goed genoeg om ruim tien minuten te blijven staan voordat Kenan Sofuoglu er drie tienden onder wist te duiken.
De tijd van de Turk werd echter bijna meteen verbeterd door zijn Lorenzini Kawasaki teamgenoot Sheridan Morais en vlak daarn was Cluzel ook weer sneller. Morais en Cluzel zouden daarna nog een keertje van plaats wisselen voordat Cluzel met nog twee minuten te gaan een 2’02.624 noteerde en die tijd zou de tijd zijn waarmee de pole werd gepakt.