Lowes leidt ‘Usual Suspects’
In de eerste vrije training op het Brno circuit zagen we de inmiddels bekende namen op de bovenste plekken staan, Sam Lowes was aan het einde van de sessie de snelste van het stel.
Sam Lowes (donnyfoto.com)
Na de eerste paar minuten waarin onder andere Kenan Sofuoglu, Broc Parkes en Gabor Talmacsi kortstondig bovenaan stonden ontaarde de eerste vrije training voor het WK Supersport in een strijd tussen Bogdanka PTR Honda rijder Sam Lowes en Kawasaki Intermoto Step rijder Fabien Foret waarbij dan weer de Brit en dan weer de Fransman op kop stond.
Na een 2’04.763 te hebben genoteerd bleef Foret een kleine twintig minuten de eerste plek in handen houden maar met nog iets meer dan een kwartier te gaan wist Lowes 0,447s onder de tijd van de Fransman te duiken.