Salom op kop in eerste vrije training

Kawasaki lijkt na een paar ‘mindere resultaten weer helemaal op de weg terug te zijn want na de oerwinning van Parkes in Misano was het nu zijn teamgenoot David Salom die in Aragon de snelste tijd wist te noteren, voor Parkes.

David Salom

Nadat de Yamaha’s de races in Donington Park, Assen en Monza wisten te domineren lijkt Kawasaki nu weer de aansluiting te hebben gevonden want in de eerste vrije training in Aragon  zagen we de Yamaha van Luca Scassa het opnemen tegen de Kawasaki’s van Broc Parkes en David Salom.

Scassa opende de sessie maar al snel was het Parkes die de tijd van de Italiaan verbeterde en zo bleef het tweetal geruime tijd stuivertje wisselen tot in de laatste paar minuten ineens Salom de snelste tijd van zijn teamgenoot wist te verbeteren en zo met een 2’02.416 de sessie als snelste afsloot.

Daarmee was Salom 0,181s sneller dan Parkes terwijl daarachter ook Chaz Davies sneller was dan zijn teamgenoot Scassa en zo de derde tijd wist te pakken.'

Achter de twee Kawasaki’s en de twee Yamaha’s vinden we de Parkalgar Honda van Sam Lowes gevolgd door de Ten Kate Honda van Fabien Foret. James Ellison, Roberto Tamburini, Pawel Szkopek en Massimo Roccoli maakten de top tien vol.

Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Uitslagen/Agenda