Video: Brits succes voor Davies op Silverstone
De Supersport race op het Engelse Silverstone was er een waarin tot op het laatste voor de overwinning werd gevochten, Chaz Davies wist de winst te pakken voor David Salom. Fabien Foret werd derde.
Davies, Salom, Foret en Rea (donnyfoto.com)
Florian Marino was als eerste bij de eerste bocht voor Benjan rijder Robbin Harms, de Deen kwam echter in het gedrang en zakte in twee bochten terug achter nieuwe kopman Gino Rea, Marino, Chaz Davies, en Sam Lowes.
Bij de eerste doorkomst lag Marino weer op kop voor Rea die een ronde later door Davies werd gepasseerd. Davies stootte de ronde daarna door naar de leiding en wist die de rest van de race vast te houden. Marino wist de Britse Yamaha rijder nog een keer terug te pakken en later in de race lag ook Fabien Foret nog voor Davies maar de Brit sloeg elke weer binnen enkele bochten terug.
Vlak nadat Davies de leiding had ingenomen ging het met een aantal uit de kopgroep mis. Sam Lowes ging onderuit waardoor Gino Rea naast de baan werd gedwongen en enkele plaatsen verloor. Een ronde later ging ook Robbin Harms op een derde plaats liggend onderuit.