HomeMotoGPMoto2Harrison Voight vervangt geblesseerde Orradre in Australië en Maleisië

Harrison Voight vervangt geblesseerde Orradre in Australië en Maleisië

Harrison Voight zal tijdens de komende twee Grand Prix weekenden in Australië en Maleisië uitkomen voor het MSi Racing Team (Moto2). De 22-jarige Australiër vervangt de Spanjaard Unai Orradre, die na zijn crash tijdens de Japanse Grand Prix opnieuw last heeft gekregen van een oude polsblessure aan zijn linkerhand.

Harrison Voight komt dit seizoen uit in het Moto2 Europees Kampioenschap met het Spaanse Cardoso Racing Team, waar hij al meerdere keren indruk maakte met zijn snelheid en constante prestaties. De overstap naar het WK-weekend betekent een nieuwe uitdaging in zijn jonge carrière, en bovendien een bijzonder moment: de race op Phillip Island is voor Voight zijn thuiswedstrijd.

Voight kijkt dan ook reikhalzend uit naar zijn Moto2-debuut met het MSi Racing Team: “Ik ben erg enthousiast om de komende races in Australië en Maleisië met het MSi Racing Team te mogen rijden. Het wordt extra speciaal omdat het mijn thuisrace is. Ik kan niet wachten om samen met het team op de baan te staan. Bedankt aan iedereen die dit mogelijk heeft gemaakt.”

Teammanager Jordi Gatell toonde begrip voor de situatie rond Orradre en sprak zijn vertrouwen uit in de jonge Australiër: “Allereerst willen we Unai een spoedig herstel wensen, want hij leverde uitstekend werk. We verwelkomen Harrison Voight, een jonge en veelbelovende rijder die de komende twee races voor ons uitkomt. Het is zijn thuis-Grand Prix en we zijn ervan overtuigd dat we samen mooie resultaten kunnen behalen. We waarderen zijn lef om deze uitdaging met zo weinig voorbereiding aan te gaan.”

De Moto2-races op Phillip Island (18–20 oktober) en Sepang (25–27 oktober) vormen voor Voight opnieuw een kans om zich te meten met de beste Moto2 coureurs. Het is echter niet het Moto2 debuut van Voight als Moto2 coureur, een jaar geleden kwam hij tijdens de Australische Grand Prix namelijk ook al in actie toen hij als invaller van Dani Muñoz (Preicanos Racing) deel mocht nemen aan het evenement.



cv-merchandise





18 – MotoGP Indonesië 2025
03:00 - 03.35
Moto3
Eerste vrije training
03:50 - 04:30
Moto2
Eerste vrije training
04:45 - 05:30
MotoGP
Eerste vrije training
07:15 - 07:50
Moto3
Training
08:05 - 08:45
Moto2
Training
09:00 - 10:00
MotoGP
Training




Handige links Pertamina Grand Prix of Indonesia:

Volledig tijdschema en uitslagen
Waar te volgen op TV
NIEUW | MotoGP- en WorldSBK ticketshop
Fotoverslag



  • Sprint Start 1
  • Fermin Aldeguer
  • Raul Fernandez
  • Sprint Start
  • Sprint-finish
  • Luca Marini (10) - Marco Bezzecchi (72)
  • Sprint Podium
  • Collin Veijer
  • Collin Veijer
  • Marco Bezzecchi
  • Zonta van den Goorbergh
  • Zonta van den Goorbergh
  • Fermin Aldeguer
  • Raul Fernandez
  • Raul Fernandez
  • Q2_Top3
  • Marco Bezzecchi
  • Collin Veijer
  • Zonta van den Goorbergh
  • Zonta van den Goorbergh
  • Marc Márquez
  • Raul Fernandez
  • Collin Veijer
  • Marc Bezzecchi
  • Luca Marini
  • Manuel Gonzalez
  • Francesco Bagnaia
  • Fermin Aldeguer
  • Pre event persconferentie
  • Pre event persconferentie
  • Pre event persconferentie
  • Fabio Quartararo
  • Marc Marquez
  • Franco Morbidelli
  • Joan Mir
  • Francesco Bagnaia



   Vrijwillige bijdrage Racesport.nl  

Bent u een trouwe bezoeker van deze website, bent u tevreden met het door ons gebrachte gratis te lezen motorsportnieuws en wilt u het werk van het Racesport.nl redactieteam mede ondersteunen?

Dat kan d.m.v. een vrijwillige bijdrage via de betaallink vrijwillige bijdrage Racesport.nl  of door een bijdrage over te maken naar het volgende bankrekening nummer: NL31 BUNQ 2035 9539 44 t.n.v. ES Event & Sports Promoter, onder vermelding van ‘vrijwillige bijdrage Racesport.nl’



 

Gerelateerde berichten
Gerelateerd