Zonta van den Goorbergh is zondagmiddag als zestiende over de finish gekomen in de Moto2 race op het Circuit Ricardo Tormo in Valencia. In de 22e en laatste race van het jaar kwam de Nederlander slechts enkele tienden tekort op WK punten.
Vanaf de 21e plaats op de grid kwam de Zonta van den Goorbergh wel goed weg en schoof hij op naar de 17e positie. In de zesde ronde was de RW-Idrofoglia Racing GP coureur zelfs nog opgeklommen naar de 14e positie maar naarmate de race vorderde verloor hij terrein. Uiteindelijk kwam de 19-jarige coureur slechts een tiende tekort op de vijftiende plaats waardoor hij als zestiende geklasseerd werd en geen punten scoorde.
Zonta van den Goorbergh: “In de kwalificatie gisteren hebben we ons wat verbeterd en dat was ook vandaag het geval in de race. Ik had een goede start en kon meteen wat plaatsen goedmaken, waardoor ik de aansluiting had met de groep voor mij. Het is jammer dat we uiteindelijk net een tiende tekort zijn gekomen voor de punten, maar ik heb er vandaag alles uitgehaald. Het was een lang en zwaar seizoen dus we gaan eerst even wat rust pakken waarna de focus weer volledig op de toekomst ligt. Ik kijk er naar uit wat die toekomst ons gaat brengen.”
Met een totaal van 19 punten is Van den Goorbergh als 25e geëindigd in het Moto2 wereldkampioenschap.
Handige links Motul Grand Prix of the Valencian Community:
Volledig tijdschema en uitslagen
Waar te volgen op TV
NIEUW | MotoGP- en WorldSBK ticketshop
Fotoverslag
Vrijwillige bijdrage Racesport.nl
Bent u een trouwe bezoeker van deze website, bent u tevreden met het door ons gebrachte gratis te lezen motorsportnieuws en wilt u het werk van het Racesport.nl redactieteam mede ondersteunen?
Dat kan d.m.v. een vrijwillige bijdrage via de betaallink vrijwillige bijdrage Racesport.nl of door een bijdrage over te maken naar het volgende bankrekening nummer: NL31 BUNQ 2035 9539 44 t.n.v. ES Event & Sports Promoter, onder vermelding van ‘vrijwillige bijdrage Racesport.nl’




