Collin Veijer kijkt vol vertrouwen uit naar het voorlaatste Grand Prix weekend van het seizoen op het Autódromo Internacional do Algarve. De Red Bull KTM Ajo-coureur is bezig aan een sterke tweede seizoenshelft en wil die lijn doortrekken op het Portugese circuit, waar hij goede herinneringen aan heeft.
Collin Veijer, momenteel negentiende in de tussenstand het WK Moto2 met 64 punten, reed bij de afgelopen acht races zeven keer in de punten en finishte zes keer in de top tien. Tijdens de laatste Grand Prix in Maleisië kwam hij na een sterke tweede helft van de race als negende over de streep.
Het Autodromo Internacional do Algarve is geen onbekend terrein voor de 20-jarige coureur uit Staphorst. Hij testte er eerder dit jaar al succesvol en wist er in het verleden al goede resultaten te behalen in de Moto3, Red Bull Rookies Cup en het FIM JuniorGP.
Collin Veijer: “Nu op naar Portimão! Ik denk dat we een goed laatste deel van het seizoen rijden, zeker omdat we veel punten hebben gepakt tijdens de flyaways. We zijn nu terug in Europa om het seizoen tijdens de laatste twee races op de best mogelijke manier af te maken. Ik hoop dat we een goed weekend kunnen hebben in Portimão, waar we in de wintertesten al sterk waren. Ik kijk ernaar uit om dit weekend in Portugal te rijden. Het is een heel mooi circuit. Het is fysiek zwaar, maar ik weet zeker dat we ervan zullen genieten. We gaan zien hoe ver we kunnen komen, en we zullen zo hard werken als we kunnen.”
De Moto2-categorie begint het raceweekend vrijdagochtend om 09:50 uur lokale tijd met de eerste vrije training. De race op zondag wordt verreden over 21 ronden en start om 11:15 uur Portugese tijd (12:15 uur Nederlandse tijd.
Handige links Qatar Airways Grand Prix of Portugal:
Volledig tijdschema en uitslagen
Waar te volgen op TV
NIEUW | MotoGP- en WorldSBK ticketshop
Fotoverslag
Vrijwillige bijdrage Racesport.nl
Bent u een trouwe bezoeker van deze website, bent u tevreden met het door ons gebrachte gratis te lezen motorsportnieuws en wilt u het werk van het Racesport.nl redactieteam mede ondersteunen?
Dat kan d.m.v. een vrijwillige bijdrage via de betaallink vrijwillige bijdrage Racesport.nl of door een bijdrage over te maken naar het volgende bankrekening nummer: NL31 BUNQ 2035 9539 44 t.n.v. ES Event & Sports Promoter, onder vermelding van ‘vrijwillige bijdrage Racesport.nl’



