HomeMotoGPMotoGPValentino Rossi kondigt documentaire en boek aan: “Eerlijk portret van mijn leven”

Valentino Rossi kondigt documentaire en boek aan: “Eerlijk portret van mijn leven”

Valentino Rossi heeft angekondigd dat er zowel een uitgebreide biografie als een documentaireserie over zijn leven in de maak zijn. In het Italiaanse radioprogramma “Say Waaad” van Radio Deejay vertelde de negenvoudig wereldkampioen dat beide projecten “goed op weg” zijn. Eerst verschijnt het boek, daarna volgt de documentaire.

De documentaire wordt geen geromantiseerde reconstructie, maar een authentiek inkijkje in het leven van ‘The Doctor’. Volgens Valentino Rossi zelf ligt de nadruk op persoonlijke verhalen, zoals zijn ervaringen als vader van zijn dochters Giulietta en Gabriella, en zijn nieuwe leven na de MotoGP. Sinds zijn afscheid in 2021 is Rossi actief als teameigenaar van het Pertamina Enduro VR46 Racing Team en als (auto) coureur in het FIA World Endurance Championship.

“Het boek en de serie laten zien wie ik echt ben, niet alleen de coureur, maar ook de mens daarachter,” aldus Rossi. De timing van deze projecten lijkt niet toevallig: ze markeren het officiële einde van een tijdperk en onderstrepen zijn blijvende invloed binnen de motorsportwereld.

De publicatiedatum van het boek is nog niet bekendgemaakt. Of en wanneer de documentaireserie ook in Nederland beschikbaar komt, is nog onduidelijk. Racesport.nl houdt de ontwikkelingen in de gaten.



Volg Racesport.nl ook via de onderstaande social mediakanalen

Facebook | Instagram |  X | Threads | YouTube   



   Vrijwillige bijdrage   

Bent u een trouwe bezoeker van deze website, bent u tevreden met het door ons gebrachte gratis te lezen motorsportnieuws en wilt u het werk van het Racesport.nl redactieteam mede ondersteunen?

Dat kan d.m.v. een vrijwillige bijdrage via de betaallink vrijwillige bijdrage Racesport.nl  of door een bijdrage over te maken naar het volgende bankrekening nummer:

NL31 BUNQ 2035 9539 44 t.n.v. ES Event & Sports Promoter, onder vermelding van ‘vrijwillige bijdrage Racesport.nl’


 

Gerelateerde berichten
Gerelateerd