Vandaag heeft Ron van Steenbergen zich als 17e gekwalificeerd in de European GSX-R750 Cup. Met deze tijd is van Steenbergen niet geheel tevreden.
De kwalificatie training startte erg laat in de middag om 18.20 uur. De weersomstandigheden waren beter dan in de middag omdat de temperatuur daalde. Hierdoor kunnen er snellere rondetijden gereden worden. Van Steenbergen reed dan ook bijna 2 seconde sneller dan gisteren om uiteindelijk op een tijd van 1 minuut 45,9 seconde te komen. De tijd was goed voor een 17e startpositie.
Van Steenbergen was nog niet tevreden: ÒHet gevoel met de Suzuki GSX-R750 is een stuk beter dan gisteren. Het is alleen nog zoeken naar de grens van de standaard banden. Ik heb daarin nog niet volledige vertrouwen. Morgen in de race verwacht ik sneller te zijn dan in de trainingen. We gaan dan ook voor een top tien klassering.Ó
De wedstrijd van de European GSX-R750 Cup zal net na de Supersport race verreden worden. Een verslag van de Supersport en de Eurpopean GSX-R750 race zult u morgen op deze website lezen.