HomeMotoGPMoto3: Folger snelste in derde vrije training

Moto3: Folger snelste in derde vrije training

Het weer in Misano Adriatico was wederom spelbreker tijdens de derde vrije training voor de Moto3 klasse. Onder de lastige omstandigheden was het Jonas Folger die met de Aspar Kalex KTM de snelste tijd wist te noteren.

Wat regen in de vroege ochtend zorgde ervoor dat de Moto3 rijders het wederom niet makkelijk hadden. Het Misano World Circuit Marco Simoncelli was dus niet drijfnat maar ook zeker niet droog en dat zorgde voor moeilijke omstandigheden.<br /> <br /> Jonas Folger trok zich er weinig van aan en was vanaf het begin tot het einde de snelste man op de baan, alleen Miguel Oliveira wist in de eerste tien minuten voor de duur van &eacute;&eacute;n ronde de naam van Duitser van de eerste plek te verdringen.

Aan het einde van de sessie was Folger 0,530s sneller dan Sandro Cortese met daarachter Olveira op een kleine zeven tienden achterstand. Zulfahmi Khairuddin, die op vrijdag in de eerste vrije training nog het snelste was, noteerde de vierde tijd voor Danny Kent, Efren Vazquez, Alex Rins, Kevin Calia, Arthur Sissis en Maverick Vi&ntilde;ales. Jasper Iwema noteerde op de Gamma MotoFGR machine een 13e tijd.<br /> <br /> <iframe scrolling="no" frameborder="0" allowtransparency="true" style="border: medium none; overflow: hidden; width: 450px; height: 80px;" src="//www.facebook.com/plugins/like.php?href=http%3A%2F%2Fracesport.nl%2FMotoGP%2FMoto3%2Ffolger-snelste-in-derde-vrije-training%2Ftabid%2F65%2FiNews_ID%2F30823%2FDefault.aspx&amp;send=false&amp;layout=standard&amp;width=450&amp;show_faces=true&amp;action=like&amp;colorscheme=light&amp;font&amp;height=80"></iframe>

Gerelateerde berichten
Gerelateerd

Winkelwagen0
Er zijn nog geen producten aanwezig