Nadat we op donderdag nog een training hadden gehad mochten we zaterdag om half elf aan de eerste tijdtraining beginnen.het was droog weer maar erg koud en vooral veel wind. Nadat ik de eerste 5 ronden de motor moest inrijden kon ik daarna een tijd gaan zetten,wat niet meeviel door de harde wind.Maar ik zette toch een 3e tijd neer achter Jarno vd Marel en Mark van Daalen.
Voor de 2e training was het nog harder gaan waaien en was het erg moeilijk om mijn tijd te verbeteren,wat me ook niet lukte,maar ik mocht toch vanaf de 3e plaats starten,waar ik erg tevreden mee was omdat ik niet naar het buitenland ben geweest om te trainen.
De Race
Nadat ik mijn start verknalde mocht ik vanaf de 14e plaats beginnen,ik had veel moeite om in mijn ritme te komen maar ik reed toch naar het groepje toe dat om de 3e plaats knokte ,toen ik daar bijna doorheen was werd ik bijna van mijn motor gereden door een coureur die wat aan de late kant was met remmen,dus reed ik weer achteraan het groepje,toen ik daar bijna weer doorheen was hadden we bijna de aansluiting met Harold de Haan die op dat moment 3e lag.Daar heb ik me in de laatste ronde naartoe geknokt en kon hem vlak voor de ramshoek passeren,toen moest ik alleen het gat dichthouden vood
de GT bocht,maar gelukkig kwam er niemand voorbij en werd ik als 3e afgevlagd.
Ik denk dat dit een mooi resultaat is voor het team,die hiervoor allemaal keihard hebben gewerkt.
Uitslag:
1.Jarno van der Marel
2.Mark van Daalen
3.RAYMOND SCHOUTEN
4.Harold de Haan
5.Georg Froelich
6.Gert-Jan Kok
7.Adri den Bekker
8.Matti Seidel
9.Mark van Kreij
10.Joey Litjens