HomeMotoGPMotoGP: Repsol presentatie in Madrid

MotoGP: Repsol presentatie in Madrid

In het Palacio de Deportes de Comunidad Madrid vond zaterdag de presentatie plaats van de rijders die het komende MotoGP wereldkampioenschap in Repsol kleuren zullen rijden.

Op de vooravond van de eerste MotoGP test van het seizoen had het Repsol Honda MotoGP team zich al getoond maar in Madrid was het een feestje voor alle rijders die in Repsol kleuren zullen strijden.<br /> &nbsp;<br /> Zo waren dus niet alleen wereldkampioen Casey Stoner en Dani Pedrosa aanwezig maar ook Moto2 rijder Marc Marquez en Moto3 rijders Maverick Vi&ntilde;ales, Miguel Oliveira en Alex Rins waren van de partij. &nbsp;<br /> <br /> Daarnaast waren ook Spaans Open rijders Alex Marquez, Fransesco Bagnaia, Lorenzo Baldassarri en jongedame Maria Herrera alsmede Trial rijders Toni Bou en Takahisa Fujinami aanwezig tijdens het evenement wat in de aanloop naar de vierde ronde van het FIM X-Trial wereldkampioenschap werd gehouden.<br /> <br /> Het evenement, wat werd bezocht door zo&rsquo;n 6.000 bezoekers, was er een met veel muziek, een fraaie lichtshow en een vleugje magie, de presentatie van de Repsol rijders werd afgesloten met een verrassingbezoek van wereldkampioen Stoner op zijn Honda RC213V.

<blockquote>&ldquo;Ik ben erg blij om hier bij de presentatie van de Repsol rijders te zijn. Ik geniet van dit soort evenementen want de mensen die hier zijn steunen je en zorgen er voor dat je je welkom voelt. Het is daarnaast fijn om samen met de andere Repsol rijders te zijn zoals de Trial rijders, die zien we namelijk niet zo vaak. We hopen dat dit voor iedereen een goed begin van het seizoen is,&rdquo; vertelde <strong>Pedrosa</strong>.<br /> <br /> &ldquo;Dit is fantastisch. Ik rij met Repsol voor een Spaans merk en in het verleden heb ik me als rijder in Spanje kunnen ontwikkelen waardoor het voor mij bijzonder is om hier te zijn. Dit is verder een geweldige plek voor een presentatie en ik heb hier altijd al een keer willen zijn,&rdquo; vertelde <strong>Stoner</strong>.<br /> <br /> &ldquo;Het is een eer dat ik weer bij deze presentatie mag zijn en dat ik een Repsol rijder ben. Het is een topmerk en het is een privilege om te weten dat Repsol in mij gelooft. Het zien van een Repsol logo op jouw motor is iets wat me trots maakt. Nu moet ik van het seizoen gaan genieten en tegelijk kalm zien te blijven maar eerst ga ik het X-Trial kijken want dat is ook erg leuk,&rdquo; vertelde <strong>Marquez</strong>.</blockquote><iframe src="//www.facebook.com/plugins/like.php?href=http%3A%2F%2Fracesport.nl%2FMotoGP%2FMotoGP%2Frepsol-presentatie-in-madrid-%2Ftabid%2F63%2FiNews_ID%2F28887%2FDefault.aspx&amp;send=false&amp;layout=standard&amp;width=450&amp;show_faces=true&amp;action=like&amp;colorscheme=light&amp;font&amp;height=80" frameborder="0" scrolling="no" style="border: currentcolor; width: 450px; height: 80px; overflow: hidden;" allowtransparency="true"></iframe>

Gerelateerde berichten
Gerelateerd

Winkelwagen0
Er zijn nog geen producten aanwezig