De afgelopen dagen is de Racesport.nl redactie bedolven onder inzendingen voor de prijsvraag waarmee twee gratis paddockkaarten te winnen waren voor de Rizla Racing Day welke het komend weekend plaatsvindt op het TT circuit in Assen.
Het goede antwoord op de vraag wie de MotoGP coureur was naast Vermeulen die afgelopen seizoen een demonstratie gaf tijdens de 2007 editie van de Rizla Racing Day op het TT circuit van Assen was John Hopkins.
Honderden goede inzendingen kwamen de afgelopen dagen binnen bij de redactie. De volgende tien prijswinnaars kunnen de twee gratis kaarten de komende dagen in de brievenbus verwachten:
Peter Koopman | Glimmen |
Aaldrik Klapma | Groningen |
Benny Lindeboom | Heino |
Mariet Winkel | Vriezenveen |
Twan Arnts | Druten |
Aldert Hoekstra | Deinum |
Bert van der Sluis | Staphorst |
Marloes Mollema | Dedemsvaart |
Erwin Huisman | Roden |
Hidde Beukema | Smilde |
Wij wensen alle prijswinnaars veel plezier tijdens Neerland’s grootste gecombineerde auto-, motor- en kartevenement.