HomeWorldSBKWSBK: Laconi en Lanzi testen DFX Corse Honda

WSBK: Laconi en Lanzi testen DFX Corse Honda

Op het circuit van Portimao waren er op de tweede testdag enkele verrassende gezichten te zien op de DFX Corse Honda. Zowel Regis Laconi als Lorenzo Lanzi kwamen in actie op de Honda CBR1000RR van het Italiaanse team.

Beide rijders hebben voor het komende seizoen nog geen plaats weten te vinden. De Fransman kende geen denderend seizoen 2008 op de PSG-1 Kawasaki met een achtste plaats als beste resultaat in een race en een zestiende plaats in de eindstand van het kampioenschap.

Lanzi, die voor het eerst kennismaakte met het circuit in Portugal omdat zijn RG Ducati team de laatste wedstrijd van het huidige seizoen aan zich voorbij moest laten gaan, kende een iets beter seizoen 2008 waar hij zelfs verrassend een manche wist te winnen tijdens de eerste Europese wedstrijd in Valencia.

Naast beide eerder genoemde coureurs kende ook het DFX Corse Honda team een moeilijk seizoen ondanks de inspanningen van Karl Muggeridge die met een tweetal zesde plaatsen in Valencia en Monza het beste resultaat voor het team in de wacht sleepte.

Of Lanzi of Laconi voor het seizoen 2009 in aanmerking komen voor een plaats binnen het team is nog niet bekend, net zoals het ook nog niet bekend is of Muggeridge het komend seizoen weer voor het team uit zal gaan komen.

Gerelateerde berichten
Gerelateerd

Winkelwagen0
Er zijn nog geen producten aanwezig